صندلي كلوونز كه در طراحي آن از شكل ظاهري عقرب الهام گرفته شده، قادر به تنظيم حالت صندلي در شش زاويه مختلف بين ۱۲۰ الي ۱۷۰ درجه است.

كلوونز (Cluvens) نام استارتاپي جديد است كه در زمينه ساخت لوازم جانبي كامپيوتر، ميز و صندلي گيمينگ فعاليت دارد. كلوونز اخيرا محصولي متفاوت را به‌نام «Cluvens Scorpion Computer Cockpit» رونمايي كرده كه قادر به تغيير وضعيت صندلي به شش حالت مختلف است.

صندلي جديد كلوونز از بخش‌هاي مختلفي تشكيل يافته كه درواقع از اسكلت عقرب براي طراحي آن الهام گرفته شده است. در انتهاي صندلي كه شبيه به دم عقرب طراحي شده، نمايشگرهايي قرار مي‌گيرد كه با تغيير وضعيت صندلي، زاويه‌ي نمايشگرها نيز براي ارائه‌ي هرچه بهتر محتوا به متخصص تنظيم مي‌شود.

در قسمت پاييني صندلي، پايه‌هايي وجود دارد كه قادر به تنظيم ارتفاع هستند. همچنين در دسته سمت راستي صندلي، ميزي متصل شده تا كيبورد و ماوس روي آن قرار بگيرد. صندلي كلوونز را مي‌توان پكيجي كامل دانست كه متخصص را در حالت تماشاي ويدئو، كار با رايانه شخصي و حتي تجربه بازي‌هاي ويديويي به ادوات و تجهيزات ديگر بي‌نياز مي‌سازد.

طراحي صندلي كلوونز به‌قدري در نوع خود جالب است كه انگار از فيلم‌هاي ابرقهرمانان به دنياي واقعي آمده و متخصص را در نقش ابرشرورها قرار مي‌دهد. بااين‌حال، استفاده از چنين صندلي ارزان نخواهد بود و علاقه‌مندان بايد مبلغي به ارزش ۳،۳۰۰ دلار براي خريد محصول جديد كلوونز بپردازند.

روي دم صندلي مي‌توانيد نمايشگري ۴۹ اينچي يا سه نمايشگر ۲۹ اينچي قرار دهيد. درواقع صندلي كلوونز به شما اجازه نصب مدل‌هاي مختلفي از نمايشگرها را مي‌دهد. برخورداري از سه درگاه HDMI/DP و پايه‌هاي نگه‌دارنده دقيقا مواردي هستند كه نيازتان با نصب هرگونه مانيتور مدرني را برآورده مي‌سازند.

روي دسته‌ي صندلي دكمه‌هايي وجود دارد كه با استفاده از آن‌ها، صندلي در ۶ حالت مختلف قرار مي‌گيرد و حتي مي‌توان فاصله نمايشگرها و زاويه‌اي را كه تنظيم مي‌شوند نيز تغيير داد. در ميان حالات مختلف قرارگيري صندلي مي‌توان به حالتي با زاويه ۱۷۰ درجه‌اي نيز اشاره كرد كه بسيار مناسب براي تماشاي محتوا است. براي ساخت صندلي از متريال‌هاي بسيار مقاوم استفاده شده تا متخصصان در وزن‌هاي مختلف بتوانند از محصول جديد كلوونز استفاده كنند.

جالب است بدانيد صندلي كلوونز داراي سيستم ماساژور نيز هست و علاوه بر ماساژورها، سيستم گرمايشي نيز استفاده شده تا لذت تجربه بازي يا انجام كار با محصول كلوونز چند برابر شود. در صفحه وب‌سايت كلوونز اشاره شده كه ارسال صندلي پس از سفارش بين ۳ تا ۶ هفته طول مي‌كشد و نصب آن نيز بين ۱ تا ۲ ساعت زمان مي‌برد. براي كسب اطلاعات بيشتر ازطريق اين لينك مي‌توانيد به سايت سازنده محصول برويد.


منبع petapixel

از سراسر وب

  انديشه متخصصينات
كاراكتر باقي مانده

بيشتر بخوانيد