سشوار جديد پاناسونيك با وعده‌ي سلامت مو به بازار مي‌آيد

پاناسونيك در CES 2021 از سشوار مجهز به دو فناوري رونمايي كرد كه مي‌توانند سلامت مو را بهبود بدهند.

برخي افراد هميشه و برخي ديگر گاهي از سشوار براي خشك كردن مو يا بخش‌هايي از آن استفاده مي‌كنند. در نتيجه بايد مطمئن شويد محصولي مثل سشوار به موهايتان آسيبي نمي‌رساند؛ حتي اگر چند دقيقه در هفته از آن استفاده كنيد.

پاناسونيك روز دوشنبه در CES 2021 به معرفي  سشوار Nanoe EH-NA67-W پرداخت. اين محصول با وعده‌ي كاهش آسيب به مو به بازار خواهد آمد. به نقل از پاناسونيك، فناوري Nanoe، رطوبت موها را جذب مي‌كند. اين دستگاه با حيوانات خانگي هم سازگار است؛ همچنين براي تميز كردن آن مي‌توانيد به‌راحتي فيلتر جذب را در قسمت پشت سشوار جدا كنيد.

قسمت جالب سشوار، دهانه‌ي نوسان‌گر خشك‌كننده‌ي سريع آن است. به گفته‌ي پاناسونيك در نشست مطبوعاتي رسمي، دهانه‌ي نوسان‌گر به‌صورت يكسان گرما را توزيع و از تراكم بيش از حد گرما و جديد شدن بيش از اندازه‌ي مو جلوگيري مي‌كند. استفاده از فناوري Nanoe و دهانه‌ي نوسان‌گر مي‌تواند تغييرات چشمگيري در اين سشوار به وجود بياورد.

سشوار پاناسونيك از تنظيمات حرارتي اوليه مثل جديد، گرم و سرد و همچنين سرعت بالا و پائين و يك دكمه‌ي cool برخوردار است كه با نگه داشتن آن، هوا با سرعت بالايي سرد مي‌شود. ارزش سشوار Nanoe پاناسونيك، ۱۵۰ دلار است و تا پايان ژانويه در آمازون در دسترس خواهد بود.


منبع cnet

از سراسر وب

  انديشه متخصصينات
كاراكتر باقي مانده

بيشتر بخوانيد