فروش فرش سجاده اي كاشان مستقيم از توليد كننده

در شرايط اقتصادي جاري، مقرون‌به‌صرفه‌ترين ارزش‌ها با كيفيت مناسب، انتخاب خيلي از مصرف‌كنندگان است.

كساني كه در شرف تشكيل زندگي مشترك هستند و نياز هست كه بهترين انتخاب را براي شروع زندگي داشته باشند پيشتاز اين موضوع بوده و انتخاب با كيفيت ترين كالاهاي اوليه مانند لوازم خانگي و فرش به‌خصوص فرش كاشان كه قدمتي ديرينه در كيفيت داشته و دارد، مي‌تواند جز انتخاب‌هاي اوليه و مناسب براي افراد جامعه باشد . در مقاله پيش رو كمي به مقوله تاريخچه فرش و خدمات و محصولات توليدي كارخانه فرش كاشان و فروشگاه ستاره فرش كوروش مي‌پردازيم . اميد است كه كيفيت و ارزش مناسب اين كارخانه كمكي در جهت سهولت در پيش برد امور لازم و تهيه لوازم مورد نياز براي زندگي افراد مختلف باشد.

توليد فرش كاشان

قالي‌بافي كه يكي از هنرهاي ملي و اصيل ايراني است، پس از انقلاب صنعتي در اروپا وارد دوره توليد مكانيزه شد. همين امر موجب توليد فرش‌هاي ماشيني در  ابعاد متنوع و با سرعت بيشتر شد كه صنعت قاليبافي را تا حد زيادي رواج داد. كارخانه فرش كاشان يكي از نخستين كارخانه‌هاي توليد فرش در ايران است كه از ديرباز به فرش‌هايي كم‌نظير و زيبا با كيفيت عالي و مقاوم شهرت زيادي كسب كرده‌است. اين كارخانه درحال‌حاضر از بهترين دستگاه‌هاي توليد فرش ماشيني استفاده مي‌كند كه قابليت توليد فرش‌هايي با نقشه و طرح‌هاي متنوع را دارند.

درحال‌حاضر توليد فرش كاشان به‌علت محبوبيت خاصي كه نزد مشتريان دارد، رواج زيادي يافته است. از همين رو طرح‌هاي متنوع از سنتي تا مدرن با تركيب‌ رنگي زيبا و شگفت‌انگيز در توليدات كارخانه فرش كاشان به چشم مي‌خورند.

چرا فرش كاشان را بخريم؟

اگر قصد خريد فرش را داريد، توصيه مي‌كنيم فرش كاشان را بخريد زيرا:

  • ارزش فرش كاشان ارزشي مقرون‌به‌صرفه است و مي‌توان آن را به ارزش توليدي خريداري كرد.
  • فرش كاشان از نخ ۱۰۰ درصد الكرليك بافته شده است و لذا لطافت و نرمي فوق‌العاده مطلوبي دارد. با لمس فرش كاشان ممكن است در وهله اول متوجه دستباف يا ماشيني بودن فرش نشويد، چرا كه نخ‌هاي به كار رفته در اين مدل فرش شباهت زيادي به پشم طبيعي دارند.
  • اين فرش‌ها در كارخانه فرش كاشان توسط دستگاه‌هاي HCI، HCP و شونهر در ابعاد ۴ متري، ۶ متري، ۹ متري و ۱۲ متري توليد مي‌شوند. تراكم فرش‌هاي توليدي با اين دستگاه‌ها بسيار ايده‌آل است.

فرش سجاده‌اي

فرش سجاده‌اي و فرش نمازخانه اي  فرشي ارزشمند نزد مسلمانان است، كه در مساجد پهن مي‌شود و روي آن‌ها نماز به پا مي‌دارند. اين فرش‌ها معمولا در قالب مخصوصي طراحي مي‌شوند و طرح‌هاي متنوعي هم دارند. اما طرح اصلي آن‌ها طرح محراب است. رنگ اين فرش‌ها معمولا سبز يا قرمز است، البته درحال‌حاضر طيف متنوع‌تري نيز از رنگ‌هاي روحاني و آرامش‌بخش در توليد اين فرش‌ها استفاده مي‌گردد. همان‌طور كه از احاديث منقول است، هر كه خانه خدا را آباد كند، خانواده خداوند محسوب مي‌شود؛ لذا بر مسلمانان واجب است به امور مساجد حدالامكان رسيدگي كنند. مفروش كردن مساجد با فرش مخصوص سجاده‌اي عملي پسنديده است كه گذشته از زيبايي و حالت روحاني‌اي كه دارد، به نظم و ترتيب در صف‌هاي نماز جماعت نيز كمك شاياني مي‌كند.

فروش فرش سجاده اي كاشان مستقيم از توليد كننده

فرش سجاده اي يا فرش سجاده به فرش هايي گفته مي‌شوند كه در مساجد يا نمازخانه، حسينه يا تكيه ها استفاده مي‌شود.

اين فرش‌ها زير مجموعه فرش هاي ماشيني هستند. نوع بافت و مدل دستگاه‌هاي فرش سجاده‌اي تفاوتي با دستگاه‌هاي فرش ماشيني ندارد.

تفاوت در مدل بافت فرش سجاده اي است .

فرش‌هاي سجاده اي در عرض استاندارد ۱ متر و ۲۵ سانتي‌متر بافت مي‌شود. مزيت اين فرش براي مسجد و حسينه اين است كه تمامي فضاهاي مسجدها كاملا پوشيده مي‌شود. و زيبايي و نظم خاصي با فرش سجاده اي براي مسجدها به وجود مي آيد.

كارخانه فرش كاشان كه انواع فرش‌هاي با كيفيت را توليد مي‌كند، درحال‌حاضر يكي از بهترين توليدكنندگان جهاني فرش سجاده‌اي به شمار مي‌رود. همه ساله متقاضيان اين فرش نه‌تنها از ايران بلكه از سراسر جهان خواهان فرش كاشان براي مفروش كردن مساجد هستند. علت اين امر كيفيت بالاي فرش كاشان، دوام و ماندگاري آن‌ها است.

ارزش فرش كاشان

فرش كاشان از ديرباز به‌علت مقرون‌به‌صرفه بودن فرشي محبوب و پرطرفدار بوده است، امروزه نيز كارخانه فرش كاشان اين فرش‌ها را با ارزشي مناسب در مقايسه با ساير توليدكنندگان فرش ارائه مي‌دهد. جالب است بدانيد مي‌توانيد فرش كاشان را در تهرانپارس به ارزش كارخانه خريداري كنيد. فروشگاه كوروش كه در شرق تهران واقع شده يكي از بزرگ‌ترين عرضه‌كنندگان فرش مرغوب و با كيفيت كاشان است كه ارزشي مقرون‌به‌صرفه براي مشتريان در انديشه متخصصين گرفته است.

البته ارزش مناسب اين فرش‌ها به هيچ‌وجه دلالتي بر كم بودن كيفيت آن‌ها ندارد. فرش‌هاي كاشان همه از نخ‌هاي مرغوبي بافته مي‌شوند كه در برابر عوامل آسيب‌زا مقاومت بالايي دارند و در طي زمان كيفيت خود را از دست نمي‌دهند. رنگ اين فرش‌ها نيز رنگي با ثبات است كه تغيير نمي‌يابد، كدر نمي‌شود و در برابر شستشو بسيار مقاوم است. فرش كاشان با استفاده از دستگاه‌هاي مدرن امروزي بافته مي‌شوند كه همين امر به كيفيت تراكم فرش انجاميده و موجب مي‌شود تا فرش براي مدت طولاني كيفيت خود را حفظ كند. فروشگاه كوروش فرش كاشان را به ارزش توليدي كارخانه فرش كاشان عرضه مي‌كند و درعين‌حال تسهيلاتي هم براي خريداران قائل مي‌شود كه بسيار قابل‌توجه است.

نكات مهم هنگام خريد فرش

براي خريد فرش بايد به يك سري نكات توجه ويژه داشته باشيد كه عبارت‌اند از:

  • بودجه: باتوجه‌به ميزان بودجه خود بايد دقت كنيد بهترين فرش را خريداري كنيد.
  • تراكم فرش: هرچه تراكم فرش بيشتر باشد، به تبع كيفيت فرش بهتر است. توجه داشته باشيد فرش با تراكم كم ممكن است ارزان‌تر باشد اما قاعدتا دوام كم‌تري خواهد داشت و كيفيت آن در طولاني مدت دستخوش تغييرات قابل توجهي خواهد گشت.
  • جنس نخ فرش: هرچه جنس نخ فرش، كيفيت بهتري داشته باشد، زيبايي آن مقاومت بيشتري خواهد داشت. در توليد فرش كاشان از نخ ترك يا ايراني درجه يك و مرغوب استفاده مي‌شود. امروزه نخ‌هاي اكرليك نزد كارخانه‌هاي توليد فرش مورد توجه زيادي قرار دارند و اين امر از آن جهت كه نخ اكرليك شباهت به پشم طبيعي دارد، موجب كيفيت نهايي مطلوب‌تري مي‌گردد.
  • مشخصات فرش: هنگام خريد فرش با دقت طرح و نقشه‌اي را انتخاب كنيد كه در بلندمدت از آن پشيمان نشويد. عمر فرش نيز از جمله ضرورياتي است كه بايد از آن اطلاع داشته باشيد.

خريد اينترنتي فرش كاشان

سايت خريد اينترنتي فرش كاشان با ارائه تصوير انواع فرش‌هاي توليدي كارخانه فرش كاشان شما را در انتخاب بهترين فرش ياري مي‌دهد. شما به‌راحتي مي‌توانيد ازطريق اينترنت بهترين فرش را انتخاب كنيد و از جزئيات آن نيز آگاهي يابيد، سپس سفارش خود را ثبت كرده و فرش مدانديشه متخصصين خود را در منزل تحويل بگيريد.

فروشگاه معتبر كوروش كه عرضه كننده انواع فرش كاشان است، به شما اين امكان را مي‌دهد تا با سليقه خود فرش مورد انديشه متخصصينتان را انتخاب كنيد و به ارزش توليدي آن را خريداري كنيد.

سخن آخر

خريد فرش كه يك كالاي خاص است، مستلزم اطمينان از كيفيت است. درواقع خريدار بايد از خريد خود در بلندمدت احساس رضايت داشته باشد. باتوجه‌به اين مهم فروشگاه كوروش فرش كاشان را كه يكي از با كيفيت‌ترين فرش‌هاي نام آشناي ايراني است با ضمانت ۵ ساله ارائه مي‌دهد. با خريد فرش از اين فروشگاه گويي از خود كارخانه فرش كاشان به‌صورت مستقيم خريد كرده‌ايد، چرا كه تنها ارزش در كارخانه را مي‌پردازيد.


از سراسر وب

  انديشه متخصصينات
كاراكتر باقي مانده

بيشتر بخوانيد