چالش جديد تپسي براي طراحي يك بازي درون‌برنامه‌اي در اپليكيشن خود تا ۲۸ شهريورماه ادامه دارد و جايزه‌اي ۱۰ ميليون توماني براي برنده‌ي آن تعيين شده است.

تپسي، رقابتي تكنيكال براي برنامه‌نويسان طراحي كرده و از آن‌ها خواسته تا يك بازي درون‌برنامه‌اي طراحي و توسعه دهند.

چالش تپسي با نام Techthon كه رقابتي تكنيكال يا Hackathon محسوب مي‌شود، جايزه‌اي ۱۰ ميليون توماني دارد و زمان شركت در آن نيز تا ۲۸ شهريور تعيين شده است.

شركت‌كنندگان در رقابت تپسي بايد طرح پيشنهادي خود را براي يك بازي ارائه دهند كه در قسمت جست‌وجوي خودروي اپليكيشن تپسي قابل اجرا باشد. اين اولين‌بار است كه بنا بر تصميم تپسي، مسافر مي‌تواند در زمان معطلي، از زمان درخواست سفر تا پيداشدن خودرو مشغول انجام فعاليت سرگرم‌كننده و درگيركننده‌اي درون خود اپليكيشن باشد.

تپسي در فراخوان خود اعلام كرده كه اعضاي تيم تكنولوژي اين مجموعه، به تعدادي ايده دست پيدا كرده‌اند تا مسافر درون اپليكيشن از آن‌ها بهره برده و اين ايده‌ها را تا مرحله‌ي اجرا پيش برده‌اند.

بازي طراحي و توسعه‌داده‌شده‌ي شركت‌كنندگان در چالش Techthon تپسي، درنهايت با طرح‌هاي پيشنهادي تيم تپسي به رقابت مي‌پردازند و بازي برتر در قسمت جست‌و‌جوي خودروي اپليكيشن تپسي قرار مي‌گيرد.

داوطلبان شركت در رقابت Techthon تپسي مي‌توانند با مراجعه به آدرس اينترنتي https://tapsi.ir/techthon، بازي‌هاي طراحي و توسعه‌داده‌شده‌ي خود را ارائه دهند.


منبع تپسي

از سراسر وب

  انديشه متخصصينات
كاراكتر باقي مانده

بيشتر بخوانيد